CCZ DATA - aktuální podklady pro prohlášení o shoděCCZ DATA - aktuální podklady pro prohlášení o shodě

Informační služby a podklady

ASISTENČNÍ SLUŽBA  legislativní podpora technického manažéra

|   přehled   |   obsah   |   objednávka   |

Rozšířená informační služba pro zvýšení podpory technického manažéra v legislativní problematice technických požadavků na výrobky. Sledování probíhajících změn doplněno o možnost obousměrné komunikace pro nápomoc při orientaci v problematice a řešení dílčích legislativních problémů.

Cena:1990 Kč + DPH
 akce — sleva 30% pro první rok při aktivaci služby od 15.2. nebo od 1.8.
Úhrada služby se provádí dopředu na dobu 12 měsíců (předplacené období). Pokud budete souhlasit s počátkem předplaceného období od některého uvedeného datumu (sjednocení pro více odběratelů nám zjednoduší administraci), bude na první období účtována cena služby se slevou. Při objednání k již uplynulému datu ("zpětně") obdrží objednavatel všechny přehledy změn a související informace za uplynulé sledované období. Platí pro nové objednavatele, pro ostatní sleva 10% (podrobnosti v objednávce). Při objednání služby s jiným počátkem předplaceného období bude účtována plná cena.
Při objednání služby s jiným počátkem předplaceného období bude účtována plná cena.

Smluvní podmínky (pdf)

Formulář objednávky (zip/doc)


Podrobné informace o podmínkách poskytování této služby jsou uvedeny ve Smluvních podmínkách (pod odkazem „smluvní podmínky“). Odesláním objednávky potvrzuje objednavatel svůj souhlas s těmito podmínkami.

[Nahoru] [Úvod]
Připomínky týkající se věcného obsahu, provozu a zobrazení stránek zasílejte
na kontaktní e-mailovou adresu.
Obsah WWW stránek, příručka, ukázky z příručky: © CCZ DATA servis.